МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Одесі на хабарі затримали колишню суддю

 

В Одесі СБУ затримала на хабарі колишню суддю

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі колишню суддю Апеляційного суду Одеської області.

Правоохоронці встановили, що зловмисниця вимагала п’ять тисяч доларів від місцевого мешканця за винесення позитивного судового рішення за апеляційною скаргою щодо неправомірного звільнення з роботи. Забезпечити необхідний результат вона обіцяла нібито через знайомства, які залишилися в обласному Апеляцій…ному суді.

Оперативники спецслужби задокументували отримання колишньою суддею авансу в розмірі дві тисячі американських доларів. Другу частину мали передати перед подальшим етапом розгляду скарги. Співробітники СБ України затримали зловмисницю в одній із кав’ярень поблизу будівля суду під час отримання решти хабара.

Триває досудове слідство у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 369 та ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Фото Управління Служби безпеки України в Одеській області.

Джерело: www.facebook.com
25.05.2017

Сьогодні
22 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація