МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Обшук в ОАСК санкціонував НАБУ райсуд Львова

 

Санкцію на проведення Національним антикорупційним бюро України обшуку в Окружному адміністративному суді Києва дав Галицький районний суд Львова.

Про це виданню «Закон і Бізнес» розповів суддя-спікер ОАСК Богдан Санін, який раніше повідомляв, що в Окружному адміністративному суді Києва з 7 ранку відбуваються обшуки, які проводять люди з нашивками, як у Національного антикорупційного бюро України.

За його словами суддя Євген Аблов пов'язує такі дії з тим, що в ОАСК розглядається дві справи проти НАБУ. В одній з них громадська організація оскаржить створення Громадської ради при НАБУ. Друга стосується оскарження призначення заступника голови НАБУ Гізо Углава, якого підозрюють в ухиленні від сплати податків і приховуванні громадянства Грузії при прийомі на роботу.

Також Б.Санін повідомив, що 25 травня Е.Аблов був на допиті в НАБУ в якості свідка і підтвердив в протоколі допиту факт втручання НАБУ в судовий процес з розгляду справи.

«Нікому ніяких офіційних документів люди з нашивками НАБУ не показували», - прокоментував обшук Б.Санін.

Джерело: zib.com.ua
26.05.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація