МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Гуманні судді чи сила грошей? Чому Печерський суд відпускає підозрюваних податківців

 

Жодного, з так красиво затриманих вчора екс-податківців, не взято під варту. Їх відпускають або ж за смішні, по їх міркам гроші, або взагалі під чесне слово. І це при тому, що вчора Міністр внутрішніх справ запевняв, що докази проти них – беззаперечні. А на спецоперацію держава витратила 330 тисяч гривень.

Всеукраїнське гучне затримання може обернутися провалом. Для всіх підозрюваних суд виносить фактично ідентичні рішення. Для кожного застава.

Вислухавши обидві сторони, суддя Печерського райсуду столиці Катерина Москаленко дає можливість Шинкаренку тимчасово вийти на свободу, заплативши лише 100 мільйонів гривень. Таку ж суму застави присудили і колишньому головному податківцю Харківщини Станіславу Денисюку.

Іншим же затриманим все зійшло з рук взагалі без жодних зобов’язань. Трьох відпустили додому під чесне слово. Іншим визначили заставу від одного до 15 мільйонів гривень.

Після таких рішень прем’єр Володимир Гройсман закликав служителів Феміди згадати про совість.

Щоб не порушувати права на внесення застави і, в той же час, підозрювані у корупції не могли впливати на слідство чи домовлятися зі свідками, в Україні треба якнайшвидше завершити судову реформу, аби люди в мантіях ухвалювали чесні та справедливі рішення, не залежно від рангу чи товщини гаманця підсудного.

До слова, вчора Факти ICTV писали про головне у антикорупційній спецоперації – кого і за що взяли.

Читайте: З $3,8 млн готівкою: як силовики затримували чиновників часів Януковича

Джерело: fakty.ictv.ua
25.05.2017

Сьогодні
21 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація