МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Окружному адмінсуді Києва назвали судові провадження проти НАБУ

 

Стало відомо про судові провадження проти Національного антикорупційного бюро України, які розглядає Окружний суд міста Києва.

Про це РБК-Україна повідомили джерела в Окружному суді в п'ятницю, 26 травня.

Повідомляється, що зі скаргами на дії НАБУ до Окружного суду звернулися кілька громадських організацій. Крім того, проти НАБУ із залученням третіх осіб судиться народний депутат України Ігор Луценко.

Також проти НАБУ подані позови від товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична компанія "Студія права" за участю третьої особи і від приватного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Енергомережі".

Нагадаємо, зранку 26 травня детективи НАБУ провели обшуки за місцем проживання Голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка та у приміщеннях цього суду.

В Окружному адмінсуді Києва обшук пов'язують з тим, що наразі розглядаються справи проти НАБУ.

Перша справа – це оскарження результатів інтернет-голосування за членів Громадської Ради при НАБУ.  Друга справа - де громадська організація оскаржує призначення заступника НАБУ Гізо Углаву, оскільки, за її даними, у нього є два громадянства (одне – громадянство Росії). Про це повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду міста Києва.

Водночас, суддя Євген Аблов 25 травня був на допиті в НАБУ (як свідок) і підтвердив в протоколі допиту факт втручання НАБУ в судовий процес щодо розгляду справ, де стороною є НАБУ.

В НАБУ пояснили, що обшуки проводили в рамках розслідування кримінального провадження на підставі аналізу е-декларації за фактом ймовірного незаконного збагачення Голови ОАСК.

Будь-які заяви про можливий зв’язок між слідчими діями НАБУ та адміністративними провадженнями ОАСК щодо діяльності Бюро, зокрема зі справою щодо оскарження призначення Першого заступника Директора Національного бюро Гізо Углави, є відверто спекулятивними та не мають підтвердження, підкреслили в НАБУ.

У прес-службі НАБУ наголосили, що розслідування за фактом незаконного збагачення голови ОАСК розпочато детективами НАБУ 9.12.2016. Тоді як справа щодо оскарження призначення Гізо Углави зареєстрована в ОАСК 11.04.2017.

Джерело: tvi.ua
26.05.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація