МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Обшук у голови ОАСК Вовка виявився марним

 

Обшук у голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, який 26 травня проводило Національне антикорупційне бюро України, не дав очікуваних результатів.

Про це виданню «Закон і Бізнес» розповіло джерело в НАБУ, яке зазначило, що у відомстві розчаровані результатами слідчих дій.

«Інформація, на підставі якої проводили обшуки, фактично виявилася недостовірною. За результатами у Вовка вилучили тільки особисті фотографії і старий телефон, на якому навіть не було записів. Грошей, цінностей або очікуваних документів виявлено не було», - зазначив він.

За наявною інформацією всі слідчі дії закінчені. При цьому повідомлення П.Вовк про підозру не здійснювалося.

Раніше прес-служба НАБУ повідомляла, що обшуки в ОАСК і будинку проводяться в рамках кримінального провадження за фактом можливого незаконного збагачення глави ОАСК (ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу), розпочатого ще у грудні 2016 року.

У той же час в самому суді такі дії пов'язують з тим, що в ОАСК розглядається дві справи проти НАБУ.

За інформацією з Вищої ради правосуддя, зараз судді готують звернення Президенту та правоохоронним органам про недопущення вибіркового застосування закону і тиску на суд.

Джерело: zib.com.ua
28.05.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація