МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Палестинцям заборонили розлучатися під час Рамадану

 

Глава палестинських ісламських судів Махмуд аль-Хабаш, в неділю наказав суддям у всіх релігійних судах, не надавати розлучення під час священного місяця Рамадану, передає кореспондент Front News International.

Суддя сказав, що він ґрунтує своє рішення на «досвіді попередніх років», коли суди прийшли до висновку про те, що тривале голодування і заборона на сигарети, привзвела до суперечок між парами, і врешті-решт змусили людей приймати «швидкі і непродумані рішення».

«Утримання від їжі, пиття і куріння протягом довгих годин, може викликати суперечки між одруженими людьми, включаючи рішення про розлучення, про що вони можуть шкодувати пізніше», - аль-Хабаш сказав в телефонному інтерв'ю.

Рішення судді прийшло незабаром після того, як палестинський шаріатський суд опублікував доповідь, відбивши різке збільшення кількості розлучень на палестинських молодят протягом декількох останніх років.

Згідно зі звітом, 24000 шлюбних контрактів були зареєстровані в шаріатських судах Західного Берегу в 2013 році за той же період, близько 4000 випадків розлучення були зареєстровані, що склало 20% тільки на Західному березі.

У доповіді також домовилися про те, що соціальні і економічні ситуації на окупованих палестинських територіях, а також залежність від соціальних мереж, були основною причиною збільшення випадків розлучення.

Джерело: frontnews.eu
29.05.2017

Сьогодні
20 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація