МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Олександра Струкова обрали головою Октябрського районного суду

 

Участь  у зборах взяло 16 суддів. Усі окрім судді Лариси Гольник,  яка зараз перебуває на допиті у НАБУ, про що  вона повідомила листом. 

Кандидатуру Олександра Струкова підтримали 13 суддів. За Аллу Чуланову, яку на цю посаду у своєму листі рекомендувала Лариса Гольник, проголосувало троє. Олександр Струков уже вп’яте обіймає посаду голови Октябрського районного суду.
Відповідно до до прийнятого два роки тому закону України «Про судоустрій і статус суддів» перебувати на виборній  посаді голови райсуду можна не більше двох термінів поспіль.

Однак, за словами блогера та громадського діяча Ігора Гавриленка, після ухвалення закону Вища рада суддів України ухвалила рішення за яким усі обрання  до  вступу закону в дію не беруться до уваги. Тому для Струкова відлік почався спочатку.

На зборах були присутні представники ЗМІ та громадські активісти. Спочатку судді відмовлялися надати їм слово, але після обговорення та голосування дозволили виступити. У виступі суддям нагадали про гучні справи у яких фігурував Олександр Струков. Зокрема про  конфлікт з патрульними поліцейськими та про  неодноразові заборони проводити фото- та відеозйомку під час судових засідань.

На посаді голови Олександр Струков пробуде 3 роки, доки йому не виповниться 60.

Світлана Варвянська

Джерело: tribuna.pl.ua
30.05.2017

Сьогодні
24 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація