МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

НАБУ повідомило про підозру судді, справу якого відмовилася розслідувати ГПУ

 

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру судді Дзержинського районного суду Харкова Сергію Лазюку за вимагання хабара в розмірі 75 тис. грн. Про це у вівторок, 30 травня, повідомили в НАБУ.

За версією слідства, суддя вимагав неправомірну вигоду в розмірі 75 тис. грн за прийняття рішення в інтересах хабародавця.

Кримінальне провадження за цим епізодом було відкрито ще в березні 2015 року. Його розслідуванням займалися слідчі з особливо важливих справ Генеральної прокуратури, однак складу злочину не знайшли і провадження закрили.

У травні 2016 року детективи НАБУ витребували це кримінальне провадження в Генпрокуратурі і після вивчення визначили його перспективним. У липні того ж року керівник САП скасував постанову про закриття справи.

Однак через кілька днів генеральний прокурор Юрій Луценко скасував постанову керівника САП про відновлення розслідування.

«Проте детективи НАБУ і прокурори САП наполягали на необхідності відновлення розслідування стосовно судді з Харкова. Переконати генерального прокурора вдалося лише в жовтні 2016 року», – повідомили у відомстві.

28 жовтня 2016 року детективи НАБУ почали розслідування обставин скоєння злочину суддею Лазюком.

Підозрюваний суддя одночасно є обвинуваченим у іншому кримінальному провадженні, що розслідується детективами НАБУ. Справа про отримання ним неправомірної винагороди в розмірі 800 доларів слухається в Полтавському районному суді Полтавської області.

Олег Костюк

Джерело: zaxid.net
30.05.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація