МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Прокурори добиваються відведення полтавського судді у справі Кернеса

 

Прокурори Генпрокуратури України написали заяву про відвід судді Київського районного суду Полтави Андрія Антонова, який розглядає справу мера Харкова Геннадія Кернеса. Про це повідомляє УНН-Центр.

“У нас є серйозні підстави сумніватися в неупередженості суду, адже суддя не пояснив причини зняття ряду питань сторони звинувачення і просто погодився з Геннадієм Кернесом. Свідок обвинувачення під час досудового розслідування давав вичерпні відповіді. А під час судового засідання 15 травня він вже нічого не пам’ятав .
Всі питання прокурора про розбіжності викликали обурення обвинуваченого Геннадія Кернеса. Його підтримав суддя. Ми намагаємося допитати свідка, а то, як проходило минуле засідання, не дає нам це зробити. Причин для відводу судді Антонова досить “, – зазначив прокурор Олександр Ганілов.
Адвокат потерпілих Тетяна Зелькіна підтримала заяву звинувачення, підкресливши, що спроби з’ясувати істину були неможливі, і суддя Антонов необґрунтовано підтримував протести Кернеса.

Джерело: kremenchug.today
30.05.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація