МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Антикорупційний комітет ВР просить оприлюднити співбесіди з кандидатами у Верховний суд

 

Антикорупційний комітет попросить ВККСУ оприлюднити результати співбесід з кандидатами у Верховний суд

Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції може офіційно звернутися у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України (ВККСУ) з вимогою оприлюднити бали за результатами співбесід з кандидатами на посади суддів нового Верховного суду. Про це сьогодні під час круглого столу заявив голова комітету, нардеп Єгор Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я думаю, що ми на нашому першому засіданні комітету, яке буде в наступну середу, приймемо таке звернення до ВККСУ і я сам проговорився з паном Козьяковим (голова ВККСУ - ред.). Якщо є сумніви в чесності тих оцінок, які вони виставляють, це в їх інтересах оприлюднити всі роботи ", - заявив Соболєв.

Крім того, Громадська рада чесноти закликала ВККСУ оприлюднити результати поіменного голосування та рейтинги кандидатів на посади в ЗСУ і нести персональну відповідальність за результати конкурсу.

Відзначимо, останні співбесіди з кандидатами на посади до нового ВСУ відбулися 26 травня. Зараз на крісла суддів претендують 354 кандидата.

Нагадаємо, 22 березня президент України Петро Порошенко підписав законопроект, який регулює роботу нового Верховного суду України.

Джерело: www.rbc.ua
31.05.2017

Сьогодні
22 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація