МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

КСУ відмовився тлумачити словосполучення «як неправосудного»

 

Конституційний Суд України відмовив у відкритті провадження за поданням Верховного Суду України щодо офіційного тлумачення слів «як неправосудного» у частині четвертій статті 62 Конституції.

Відповідну ухвалу оприлюднила прес-служба КСУ, передає «Закон і Бізнес».

Як і передбачав «ЗіБ», у остаточній ухвалі суд відмовив ВСУ через невідповідність подання вимогам, передбаченим Конституцією, а саме підвідомчості порушеного питання КСУ.

Нагадаємо, на засіданні Пленуму ВСУ 26 грудня 2016 року судді звернулися до КСУ щодо офіційного тлумачення слова «неправосудного» в статті 62 Конституції. Звернення щодо визначення конституційності статті 375 КК Пленум не підтримав.

Тим часом у Верховній Раді хочуть конкретизувати положення статті 375 КК. А саме доповнити  кваліфікуючими ознаками як «вчинення злочину щодо неповнолітнього, недієздатного, особи похилого віку» та посилити санкції для суддів вищих судів.

Джерело: zib.com.ua
31.05.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація