МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Петренко заявив, що ЄСПЛ офіційно підтвердив прийняття правової позиції України за позовом проти РФ щодо Криму

 

Українська сторона очікує від ЄСПЛ затвердження процесуального графіка у справі щодо захоплення РФ Криму, сказав міністр юстиції Павло Петренко.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) підтвердив, що прийняв правову позицію України у справі проти Росії щодо Криму, заявив міністр юстиції Павло Петренко на прес-конференції 1 червня, повідомляє кореспондент "ГОРДОН".

"Європейський суд з прав людини офіційно підтвердив прийняття нашої правової позиції у першій справі України проти Росії за фактами незаконного порушення прав людини у Криму. 27 березня цього року ми подали величезний пакет документів і цю правову позицію, де ми спростовуємо всі позиції РФ, і буквально недавно, десь тиждень тому, Європейський суд офіційно надіслав підтвердження прийняття цієї правової позиції", – відзначив він.

Міністр додав, що українська сторона очікує від ЄСПЛ затвердження процесуального графіка у цій справі, а також у всіх інших, у яких фігурують Росія й Україна.

У жовтні 2016 року Петренко повідомив, що Україна подала п'ять міждержавних позовів проти Росії до Європейського суду з прав людини.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу, які застосували проти РФ санкції.

Джерело: gordonua.com
01.06.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація