МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВККС шукає 35 суддів для відрядження

 

23 червня Вища кваліфікаційна комісія суддів розгляне документи для відрядження 35 суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації строком на шість місяців. Документи від суддів Комісія прийматиме до 16 червня.

Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» у ВККС, засідання Комісії із вказаного питання відбудеться 11 квітня 2017 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

У зв’язку з виявленням надмірного рівня судового навантаження є необхідність відрядити у:

Апеляційного суду Сумської області – 13 суддів;

Братського районного суду Миколаївської області – 2 суддів;

Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області – 3 суддів;

Іваничівського районного суду Волинської області – 2 суддів;

Кам’янського районного суду Черкаської області – 2 суддів;

Кегичівського районного суду Харківської області – 2 суддів;

Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області – 2 суддів;

Крижопільського районного суду Вінницької області – 3 суддів;

Роменського міськрайонного суду Сумської області – 4 суддів;

Снігурівського районного суду Миколаївської області – 2 суддів.

За повідомленнями Державної судової адміністрації України, відрядження суддів строком на шість місяців дозволить врегулювати навантаження та забезпечить належні умови для доступу до правосуддя у зазначених судах.

Документи для відрядження можуть бути подані:

- суддею особисто до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у строк до 16 червня 2017 року з понеділка по четвер з 9 до 13 години та з 13:45 до 17: 00, у п’ятницю – з 09:00 до 13:00 та з 13:45  до 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

- електронною поштою на адресу vidrіadzhennіa@vkksu.gov.ua у строк до 15 червня 2017 року.

Суддя місцевого суду, який виявив бажання бути відрядженим до судів із вказаного переліку, має подати до Комісії такі документи:

- згоду на відрядження його до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- інші документи, перелік яких зазначається у згоді, що можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

При направленні документів щодо відрядження електронною поштою їх необхідно відсканувати окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додано відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Комісії засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом з розрахунковим документом).

У Комісії звертають увагу, що не будуть прийняті до розгляду документи щодо відрядження, подані без дотримання приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням ВРП від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17, та умов, зазначених в оголошенні.

Джерело: zib.com.ua
02.06.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація