МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП просять перевірити суддю, який виправдав організатора "російської весни"

 

Нардеп Сергій Висоцький направив до Вищої ради правосуддя звернення з проханням перевірити суддю Валерія Ковальова на предмет порушення ним присяги і прийняття завідомо неправосудного рішення щодо виправдального вироку екс-меру Стаханова Юрію Борисову.

Копії звернення Висоцький виклав на своїй сторінці у Facebook.

«На початку тижня з шоком дізнався про рішення Кремінського суду Луганської області, яким, незважаючи на беззаперечні факти, був виправданий один з організаторів "російської весни" екс-глава Стахановської міськради Борисов. Проігнорував всі доводи прокуратури і свідків якийсь суддя Ковальов. Звернувся до Вищої ради правосуддя, генерального прокурора і Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) з вимогою перевірити суддю Ковальова на предмет порушення ним присяги і прийняття завідомо неправосудного рішення. Сподіваюся, що дії ВРП, ГПУ і ВККС будуть адекватними», - написав Висоцький.

Як повідомлялося, суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова - одного з чиновників, що звинувачуються у сепаратизмі.

Правоохоронці встановили, що мер Стаханова співпрацював з представниками колишньої влади. За їхньої підтримки Борисов організував і забезпечив проведення в Стаханові незаконного референдуму 11 травня 2014 року щодо відокремлення Луганської області від України.

Джерело: www.ukrinform.ua
08.06.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація