МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Апеляційний суд США знову виступив проти міграційного указу Трампа

 

Апеляційний суд другої інстанції США виніс рішення, яке продовжує призупинення указу президента Дональда Трампа щодо тимчасової заборони на в'їзд для громадян шести країн з переважно мусульманським населенням.
Засідання відбулося в понеділок в Окружному апеляційному суді Сан-Франциско, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
"Ми дійшли висновку, що президент, видавши цей указ, перевищив повноваження, делеговані йому Конгресом. За умов призупинення в'їзду для понад 180 млн громадян з шести країн, призупинення в'їзду для всіх біженців, а також зменшення ліміту на прийом біженців зі 110 тис. до 50 тис. у 2017-му фінансовому році, президент не забезпечив необхідних умов для реалізації делегованих йому повноважень", - йдеться у висновках засідання суду. 

Джерело: www.ukrinform.ua
12.06.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація