МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У НАБУ поскаржилися на затримку розгляду справ у судах — інфографіка

 

"Рекордсменом" за параметром затримки є провадження стосовно судді з нерухомістю в Іспанії.

Із 68 кримінальних проваджень, у яких детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальний акт до судових інстанцій, 24 наразі залишаються без судового розгляду. Про це повідомили в прес-службі НАБУ.

Згідно з повідомленням, деякі справи перебувають поза увагою служителів Феміди понад рік.

«Рекордсменом» за параметром затримки розгляду у суді є провадження стосовно судді Сєвєродонецького міського суду (відоме у ЗМІ як «суддя з нерухомістю в Іспанії»), яке вже 15 місяців перебуває без руху в Слов’янському міськрайонному суді Донецької області. Понад рік не розглядається й справа про незаконний вплив на Міністра економічного розвитку та торгівлі», - розповіли в НАБУ.

Серед причин затягування розгляду справ у судах: проблеми з визначенням підсудності, зайнятість та відвід служителів Феміди, неявка учасників процесу, повернення обвинувального акту прокурорам САП, тривалий розгляд в апеляційній інстанції тощо.

Нагадаємо, у квітні в НАБУ повідомляли, що з 57 справ за понад рік суди ухвалили рішення лише стосовно 17, щодо 18 справ судовий розгляд так і не було розпочато.

Джерело: mobile.tyzhden.ua
12.06.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація