МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Отакої! На Житомирщині судитимуть суддю та адвоката

 

За злочин «світить» обмеження волі на строк до 5 років.

 

У Житомирській області судитимуть суддю, яка прийняла завідомо неправосудне рішення та адвоката, який підробив офіційні документи, на підставі яких і було прийнято незаконне рішення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Слідчий відділ прокуратури Житомирської області закінчив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом прийняття суддею завідомо неправосудного рішення про визнання права власності на цілісний майновий комплекс, який знаходиться в елітному районі Києва. Зокрема, суддя залучила адвоката, який підробив офіційні документи, на підставі яких прийнято незаконне рішення в інтересах суб’єкта господарювання. Так, 12 червня обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 27 (підбурення до вчинення злочину), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) КК України направлено до суду для розгляду по суті», – йдеться у повідомленні.

Перед судом постане й адвокат, дії якого кваліфіковано за ч. 3 ст. 358 КК України (складання і видача завідомо підроблених офіційних документів, вчинені повторно). До слова, злочини такої категорії караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, що колишнього заступника Рижука підозрюють у скоєнні незаконної приватизації державного майна.

Джерело: www.vgolos.zt.ua
13.06.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація