МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Ще один член ГРД залишає раду

 

Громадська рада доброчесності за останні два місяці покидає вже третій член. В цей раз складу ОСД вибуває Леонід Маслов після того, як його колеги засудили неетичні висловлювання в соцмережах.

Таку заяву член ГРД оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук, передає «Закон і Бізнес».

«Чимало своїх зусиль, здоров'я і власних ресурсів я поклав заради того, щоб Громадська рада доброчесності ефективно працювала. Ця самовідданість спільній справі змушує мене "подати у відставку", щоб не зіпсувати плоди цих зусиль», — написав він.

Л. Маслов відомий своїми дописами у соціальних мережах, які багато суддів вважають образливими. Та не тільки судді звертали увагу на його висловлювання: минулого місяця ГО «Український суспільно-правовий рух: Демократія через право» звернулась до ГРД та ВККС через «системні неетичні та зверхні» висловлення Л. Маслова.

Сьогодні ГРД оприлюднила офіційну заяву, в якій категорично засуджує неетичну поведінку. 

«Будь-які прояви мови ворожнечі, образ, неетичних висловлювань й інших видів приниження людської гідності як в соціальних мережах, так і поза віртуальними просторами неприпустимі. З огляду на це Громадська рада доброчесності категорично засуджує образи і інші прояви приниження людської гідності як своїми членами, так і іншими особами», — говориться у заяві.

Нагадаємо, раніше зі складу ГРД вибули Петро Варишко та Катерина Чорна.

Джерело: zib.com.ua
13.06.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація