МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП ухвалила звільнити з посади суддю ВАСУ Миколу Кобилянського у зв’язку з порушенням вимог щодо несумісності

 

Вища рада правосуддя 13 червня 2017 року розглянула провадження щодо вимог законодавства про несумісність стосовно судді Вищого адміністративного суду України Кобилянського Миколи Генріховича, відкрите за зверненнями Міністерства юстиції України відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У зверненнях зазначено, що суддя ВАСУ Микола Кобилянський обіймав посаду члена Вищої ради юстиції у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року, у зв’язку з чим до нього застосовується заборона протягом десяти років з дня набрання чинності Законом України «Про очищення влади» обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади. З огляду на це Міністерство юстиції України просило визнати порушення суддею Миколою Кобилянським вимог щодо несумісності та звільнити його з посади.

Доповідач із зазначеного питання – член Вищої ради правосуддя Тетяна Малашенкова зазначила, що вказані у зверненнях Міністерства юстиції України підстави знайшли підтвердження у ході проведеної нею перевірки.

Враховуючи наведене, Вища рада правосуддя ухвалила визнати порушення суддею Вищого адміністративного суду України Кобилянським Миколою Генріховичем вимог щодо несумісності та звільнити його з посади судді Вищого адміністративного суду України.

Джерело: www.vru.gov.ua
13.06.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація