МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП повернула без розгляду клопотання першого заступника Генпрокурора про продовження строку тимчасового відсторонення судді Бобовського К.Ю.

 

Вища рада правосуддя 13 червня 2017 року розглянула клопотання першого заступника Генерального прокурора України Сторожука Д.А. про продовження строку тимчасового відсторонення судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського Костянтина Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Доповідач із цього питання – член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич поінформував, що до Вищої ради правосуддя 9 червня 2017 року надійшло клопотання першого заступника Генерального прокурора України Сторожука Д.А. від 9 червня 2017 року про продовження строку тимчасового відсторонення судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності на два місяці.

Водночас під час засідання було вказано, що відповідно до частини шостої статті 64 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» повторне звернення Генерального прокурора або його заступника із клопотанням про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності або із клопотанням про продовження строку такого відсторонення стосовно судді в межах одного кримінального провадження не допускається, крім випадків скасування попереднього рішення Вищої ради правосуддя судом.

Вища рада правосуддя ухвалила клопотання першого заступника Генерального прокурора України Сторожука Д.А. про продовження строку тимчасового відсторонення судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського Костянтина Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності повернути без розгляду.

Нагадаємо, що рішенням Вищої ради правосуддя від 12 березня 2017 року № 486/0/15-17 надано згоду на утримання під вартоюсудді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю., який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

Ухвалою Шевченківського районного суду містаКиєва від 17 березня 2017 року застосовано до підозрюваного Бобовського К.Ю. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.Строк дії цієї ухвали визначено до 17 травня 2017 року.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 30 березня 2017 року № 640/0/15-17 клопотання першого заступника Генерального прокурора України задоволено частково та тимчасово відсторонено суддю Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до 21 квітня 2017 року.

Підставою тимчасового відсторонення судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю. від здійснення правосуддя стала наявність кримінального провадження за підозрою судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною п’ятою статті 27, частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а також за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 111, частинами першою та другою статті 328 Кримінального кодексу України, повідомлення судді Бобовському К.Ю. про підозру у вчиненні злочину, застосування судом до Бобовського К.Ю.запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Ухвалою апеляційного суду міста Києва від 12 квітня 2017 року скасовано ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 17 березня 2017 року про застосування до підозрюваного Бобовського К.Ю. запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Постановлено нову ухвалу, якою застосовано до підозрюваного Бобовського К.Ю. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Строк дії ухвали визначено до 21 квітня 2017 року.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 20 квітня 2017 року № 888/0/15-17 задоволено клопотання першого заступника Генерального прокурора України та продовжено строк тимчасового відсторонення судді Суворовського районного суду міста Одеси Бобовського К.Ю. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності на два місяці – до 21 червня 2017 року.

Джерело: www.vru.gov.ua
14.06.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація