МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Павлограді суддя відмовилася судити офіцера-зрадника

 

У Павлоградському районному суді починається суд над полковником Іваном Без'язиковим, який звинувачується в державній зраді і співпраці з бойовиками "ДНР".

Суддя Павлоградського районного суду Наталля Самоткан взяла самовідвід під час підготовчого засідання у справі про державну зраду офіцером ЗСУ Іваном Без'язиковим.

Посилаючись на міжнародне право, Самоткан заявила, вдруге за короткий проміжок часу розглядає резонансні справи стосовно високопоставлених військовослужбовців Збройних сил України, що може викликати недовіру до судової системи в цілому. Раніше вона розглядала справу загиблих десантників, де звинувачуваним був генерал-майор Назаров.

Представник Генеральної прокуратури України Олеся Скрипник виступила проти такого рішення, сторона захисту залишили прийняття рішення на розсуд суду. У підсумку колегія суддів задовольнила самовідвід Самоткан.

Без'язиков звинувачується в державній зраді і співпраці з бойовиками "ДНР". За відомостями СБУ, він потрапив в полон до терористів, де був завербований і передавав "розвідці ДНР" важливі відомості про пересування українських військ.

Раніше захисники полковника зверталися із заявою про зміну місця розгляду справи на Київ або Житомир, однак Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ виніс рішення про підсудність цієї справи саме у Павлограді.

Під час установчого засідання зв'язок з підсудним, який знаходиться у київському СІЗО, підтримували за допомогою відеозв'язку.

Нагадаємо, що раніше суд визнав генерала Назарова винним у загибелі 49 військових в катастрофі літака ІЛ-76 в червні 2014 року.

Джерело: zrada.today
14.06.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація