МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Справа Януковича: Луценко і Матіос тиснуть на суддів - ЗМІ

 

У ГПУ незадоволені, що підготовче засідання в судовому процесі затягується.

Генпрокурор Юрій Луценко і головний військовий прокурор Анатолій Матіос тиснуть на суддів, які розглядають справу стосовно екс-президента Віктора Януковича про держзраду, пише Апостроф з посиланням на джерела, близькі до ГПУ.

Раніше Оболонський райсуд Києва направив на розгляд до Вищої ради правосуддя справу про тиск на суддів за допомогою погроз з боку Луценка, Матіоса, глави МВС Арсена Авакова і його радника Іллі Ківи.

За їхніми словами, Луценко і Матіос незадоволені, що підготовче засідання в судовому процесі затягується, а судді Оболонського суду досі не прийняли рішення про початок основних слухань.

Джерела розповіли, що перед запланованим підготовчим засіданням суду 16 червня Матіос зажадав у військового прокурора Кравченка і головуючого судді Дев'ятка, щоб засідання було останнім і якнайшвидше була призначена дата основних слухань.

Серед вимог керівництва ГПУ є те, що судовий процес має бути заочним (11 квітня президент Петро Порошенко підписав закон для заочного суду над Януковичем. - ред.).

За інформацією джерела, Матіос незадоволений також тим, що суд бере до уваги багаточисельні клопотання захисту, які вказують на деякі процесуальні порушення, допущені стороною обвинувачення.

Зазначимо, що Луценко допускає свою участь у суді над Януковичем.

Джерело: ua.korrespondent.net
14.06.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація