МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Одеський НПЗ повністю перейшов у власність держави

 

Відповідне рішення ухвалив суд.

Районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського Нафтопереробного заводу. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook у понеділок, 19 червня.

"В рамках укладення угоди зі слідством районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ як знаряддя злочину злочинної організації Курченка", - повідомив Луценко.

Він зазначив, що завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів.

Раніше слідчий суддя Приморського райсуду Одеси надав дозвіл на затримання і доставку в суд для обрання запобіжного заходу колишніх генерального директора та виконавчого директора ВАТ "Одеський НПЗ".

Нагадаємо, 22 квітня за клопотанням прокуратури судом арештовано колишнього заступника генерального директора з поставок ПАТ «Одеський НПЗ».

Загалом під час розслідування прокуратура Одещини спільно з органами поліції та Управлінням Служби безпеки України в області повідомили про підозру 16 фігурантам злочинних оборудок з нафтопродуктами по так званій «схемі Курченка». Щодо однієї особи судом вже винесено обвинувальний вирок.

Джерело: tyzhden.ua
19.06.2017

Сьогодні
21 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація