МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Конкурс до ВС: ще 7 кандидатів подолали негативний висновок ГРД

 

На пленарному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів, що відбулося 16 червня, 7 з 12 кандидатів підтвердили здатність здійснювати правосуддя на посаді суддів Верховного Суду.

Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» у ВККС, за результатами засідання семеро кандидатів змогли переконати 11 членів комісії та подолати негативний висновок Громадської ради доброчесності. Стосовно цих кандидатів комісія у складі колегії завершила проведення кваліфікаційного оцінювання.

Троє кандидатів визнані такими, що не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді. Ще стосовно двох кандидатів Громадська рада доброчесності скасувала власний висновок. Відтак комісія у повному складі припинила розгляд цього питання.

Нагадаємо, що засідання ВККС відбуваються у пленарному складі стосовно осіб, щодо яких ГРД  надала висновок про невідповідність кандидата критеріям професійної етики та доброчесності. Для подолання негативного висновку потрібно щонайменше 11 голосів членів комісії.

Джерело: zib.com.ua
19.06.2017

Сьогодні
21 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація