МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Роль дозвілля у формуванні корпоративної культури ВААС

 

На сучасному етапі розвитку суспільства рівень ефективної діяльності будь-якої установи значною мірою залежить від розвитку корпоративної культури всередині її колективу.

На сьогодні під поняттям «корпоративна культура» розуміють сформовану систему цінностей, ідей і принципів, які забезпечують функціонування певної установи чи організації. Корпоративна культура є інструментом  управлінського контролю і складається з багатьох елементів, починаючи від стилю в одязі й манери спілкування працівників і закінчуючи філософією установи та взаємними очікуваннями результатів від спільної діяльності.

Вінницький апеляційний адміністративний суд – сучасна прогресивна установа з добре розвинутою корпоративною культурою. За роки своєї діяльності у суді сформувались власні традиції та історія, виробилась філософія, спрямована на зміцнення довіри громадян до судової системи, закріпились правила та принципи роботи, які мають на меті підвищити рівень надання судово-адміністративних послуг, виникла система стимулювань та заохочень працювати у команді на результат. Чималу роль у цьому відіграє позиція керівника, який організовує роботу суду на найвищому рівні.

Але злагодженість у роботі колективу забезпечує не лише керівник установи, а й самі працівники. І, як правило, така злагодженість формується не тільки під час виконання службових завдань, а й у неформальному середовищі. Цьому сприяє проведення спільного дозвілля.

Працівники апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду беруть активну участь у позаробочих заходах, зокрема вони є активними учасниками футбольних змагань, що проводяться за сприяння Державної судової адміністрації України і місцевих організацій.

Джерело: Прес-служба ВААС
07.08.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація