МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Мосійчук подав до Ради законопроект про скасування підвишення зарплат суддям

 

Народні депутати від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук та Тетяна Юзкова подали до Верховної Ради законопроект 6750-1.

Він передбачає скасування всіх надбавок до посадових окладів суддів, – повідомляє Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

“В часі глибокої економічної кризи яку переживає наша держава і тотального зубожіння українців піднімати заробітну плату суддям в десятки разів як мінімум аморально а взагалі то злочинно!”, – вважає народний депутат.

Законопроектом пропонується виключити  збільшення з 1 січня 2018 року зарплат суддям і встановити базовий розмір посадового окладу для судді місцевого суду – у розмірі 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду – у розмірі 25 прожиткових мінімумів та для судді Верховного Суду – у розмірі 50 прожиткових мінімумів.

Нагадаємо, раніше комісія оприлюднила список переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Джерело: informator.news
07.08.2017

Сьогодні
20 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація