МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Немає політичної волі, щоб впровадити Антикорупційний суд, – Юрчишин

 

Українська влада і на законодавчому рівні, і на рівні міжнародних партнерів взяла на себе зобов’язання створити Антикорупційний суд. Але вона немає політичної волі, щоб цей суд запрацював.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав виконавчий директор «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин.

«Насправді пояснення дуже просте, чому досі немає Антикорупційного суду. Все через те, що немає політичної волі. Бо насправді можна дискутувати формат, моменти створення антикорупційного суду. Хочу наголосити, що українська влада і на законодавчому рівні, і на рівні міжнародних партнерів взяла на себе зобов’язання створити Антикорупційний суд. В законодавстві закріплено створення Вищого антикорупційного суду. Це є положення закону, тому в принципі уся проблема – в наявності політичної волі і готовності дискутувати це питання, власне, у моментах як буде втілюватися дана інституція», – розповів Юрчишин.

Експерт додав: «Ми справді бачимо необхідність створення такої спеціалізованої антикорупційної судової інституції, як і разом з МВФ, так і з нашими європейськими партнерами. Тому що ми розуміємо, що системна реформа судової гілки влади лише зараз починається. Адже ми лише на етапі формування вищих судів. І тому це займе достатньо тривалий період часу».

Також він переконаний в тому, що антикорупційні суди позитивно вплинуть на швидкість розслідування корупційних злочинів.

Джерело: zik.ua
07.08.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація