МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

За півроку в Україні посадили 121 корупціонера

 

За півроку українські суди засудили до позбавлення волі за корупційні злочини 121 особу, 33 - до обмеження волі та 265 присудили штраф.

Про це йдеться у статистиці Верховного Суду, оприлюдненій під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У матеріалах, зокрема, йдеться, що за півроку до судів надійшли 4 444 кримінальні справи про корупційні злочини та справи про адмінправопорушення, пов'язані з корупцією.

За цей час суди встигли розглянути 2 063 справи. Як наслідок, до відповідальності було притягнуто 1 373 особи, зокрема 469 - за вчинення корупційних злочинів і 903 особи - за адмінправопорушення, пов'язані з корупцією.

У підсумку українські суди засудили найбільше співробітників Нацполіції та МВС - 58 людей, а також військовослужбовців - 44 особи, 29 працівників ДПСУ, одного працівника СБУ, 19 сільських, селищних і міських голів, 32 посадовців місцевого самоврядування. Водночас не було засуджено жодного суддю, а також працівника НАБУ та НАЗК.

Джерело: www.ukrinform.ua
07.08.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація