МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд Японії визнав відповідальність держави за цунамі

 

Окружний суд Фукусіми визнав уряд Японії та компанію — оператора АЕС «Фукусіма-1» TEPCO відповідальними за аварію на атомній електростанції, що сталась у 2011 році.

Феміда визнала, що чиновники не виконали своїх прямих службових обов’язків, що призвело до аварії на АЕС, а також не провели своєчасного сповіщення жителів про цунамі й необхідність евакуації. Позивачі отримають $4,4 млн компенсації, повідомляє The Asahi Shimbun.

Зі всіх учасників колективного позову лише 10% проживали в районах, де випускалися розпорядження про евакуацію. Більшість же мешкала в інших частинах префектури Фукусіма, де такі накази не видавалися.

Всього в Японії порушено близько 30 подібних групових процесів. Нинішнє рішення стало третім. Раніше суд префектури Тібо визнав відповідальність тільки компанії TEPCO, а суд префектури Маебасі також виніс ухвалу на користь позивачів і поклав відповідальність на державу й компанію-оператора.

Джерело: zib.com.ua
11.10.2017

Сьогодні
20 вересня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація