МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Порошенко назвав стратегічний пріоритет в судовій сфері

 

Президент України Петро Порошенко на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) назвав стратегічний пріоритет в судовій сфері.

Про це повідомляє прес-служба українського глави.

“Наступним стратегічним пріоритетом є подальший розвиток судової гілки влади, відновлення суспільної довіри до неї”, – заявив Порошенко.

За його словами, за експертної підтримки Венеціанської Комісії в 2016 році були прийняті зміни до Конституції України щодо правосуддя. Прийнято нові закони “Про судоустрій і статус суддів”, “Про Вищу раду юстиції”, “Про Конституційний суд”, нові процесуальні кодекси. “Стався “тектонічний зсув”, який дозволив наповнити судову систему новим змістом і надати можливість побудови справді незалежної судової гілки влади на європейських засадах”, – додав президент.

Порошенко підкреслив, що відбувається перезавантаження судової системи і починається воно з перезавантаження Верховного суду за ініціативою президента. Він нагадав, що зараз Верховний суд створюється шляхом проведення відкритого конкурсу за активної участі суспільства.

“Серед переможців конкурсу – адвокати, науковці, правозахисники, які ніколи не працювали як судді. Вони пройшли жорсткий і ретельний відбір, професійні і психологічні тести. Вони ще повинні показати себе в роботі, але за якісними характеристиками – це має бути найкращий склад Верховного суду за всю історію України”, – додав Порошенко.

Джерело: news.finance.ua
11.10.2017

Сьогодні
20 вересня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація