МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Новий Верховний Суд зареєстровано як юридичну особу

 

9 листопада новий Верховний Суд зареєстровано як юридичну особу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала переможниця конкурсу до Верховного Суду Ганна Вронська.

"Сьогодні (9 листопада, - ред.) зареєстровано як юридичну особу новий Верховний Суд. Ідентифікаційний код 41721784. Назад дороги вже немає", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, новий ВС почне роботу за умови призначення не менше 65 володарів мантій.

Як пише видання "Закон і Бізнес" згідно з "Прикінцевими та перехідними положеннями" закону "Про судоустрій і статус суддів" від 2.06.2016 №1402-VIII новий ВС має запрацювати до 30 березня 2017 року. Поки установа не почне функціонувати, продовжать діяльність нинішні інститути: ВСУ, Вищий господарський, Вищий адміністративний суд і Вищий спеціалізований суд із розгляду цивільних і кримінальних справ.

Утім, формування ВС у складі 65 служителів Феміди не означає, що він зможе відразу розглядати справи. Адже в п. 6 "Прикінцевих і перехідних положень" закону визначено час, коли 3 вищих спецсуди і ВСУ припиняють свою діяльність і ліквідуються. Це станеться після виконання двох умов: початку роботи ВС у складі 65 осіб і набуття чинності відповідного процесуального законодавства, що регулює порядок розгляду справ новим установою.

День початку роботи ВС визначить рішення його Пленуму, який буде скликано організаційним комітетом, створеним за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду.

Джерело: ua.censor.net.ua
10.11.2017

Сьогодні
23 жовтня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація