МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

КСУ може почати повноцінну роботу до кінця року — Городовенко

 

Якщо Верховна Рада і Президент Петро Порошенко ще в цьому році призначать суддів до Конституційного суду України, то повноцінну роботу КСУ може розпочати ще до кінця року.

Про це на брифінгу заявив новообраний член КСУ Віктор Городовенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Що стосується того, щоб одразу з моїм обранням  з'їздом суддів все буде гаразд, - безумовно, це неправда. Я думаю, що треба очікувати ще обрання Верховною Радою суддів Конституційного суду, призначення суддів КСУ Президентом України, і тільки після повного наповнення кадровим потенціалом можливо почати повноцінну роботу Конституційного суду. На мою думку, це може статися найближчим часом. Якщо Рада і Президент України в цьому році призначать суддів (Конституційного суду — ред.), то думаю, що до кінця року повноцінна робота КСУ розпочнеться", - сказав Городовенко.

Як повідомляв Укрінформ, 13 листопада на XIV позачерговому з'їзді суддів суддею Конституційного суду обрано Віктора Городовенка.

Джерело: www.ukrinform.ua
13.11.2017

Сьогодні
23 жовтня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація