МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП виправдала суддю з Кривого Рогу

 

Вища рада правосуддя прийняла рішення закрити дисциплінарне провадження щодо Майї Бутенко з Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу.

Так, ВРП 5 грудня на черговому засіданні розглянула скаргу М.Бутенко на рішення Другої дисциплінарної палати ВРП від 29 травня 2017 року № 1288/2дп/15-17 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності, повідомляє журналіст «ЗіБ».

Голова ВРП Ігор Бенедисюк нагадав, що дисциплінарну справу проти судді відкрили на основі заяви від 29 лютого 2016 року, що надійшла від прокурора Дніпропетровської області Романа Федика. У ній ідеться про те, що суддя необґрунтовано обрала запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою до трьох осіб, що брали участь у масових акціях протесту в період з 21 листопада 2013 року.

У поясненнях суддя М.Бутенко зазначила: «Мною при розгляді зазначених клопотань було дотримано усіх вимог відповідно до чинного законодавства щодо забезпечення належного розгляду справ».

Крім того, суддя вказала, що за 10 років вона жодного разу не притягувалася до дисциплінарної відповідальності. За її словами, про те, що вона чесно та добросовісно ставилася до своїх обов’язків, свідчать як кількісні, так і якісні показники розгляду справ. Так, з останніх 22 кримінальних справ, де обиралися запобіжні заходи, оскаржили лише одну.

Зрештою ВРП, заслухавши пояснення М.Бутенко, стала на її захист, скасувавши рішення Другої дисциплінарної палати, закрила дисциплінарне провадження і залишила її на посаді судді.

Джерело: zib.com.ua
05.12.2017

Сьогодні
19 жовтня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація