МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд зобов’язав СБУ з’ясувати, чи не сприяла вона діяльності терористів

 

Шевченківський суд м.Києва зобов’язав Службу безпеки внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про злочин, склад якого передбачено ст.258-3 Кримінального кодексу. І встановити, чи не сприяла сама СБУ діяльності терористів.

Таке рішення суд ухвалив  4 грудня.

За інформацією адвоката Олени Льошенко, «тепер СБУ має розпочати розслідування своїх незаконних дій щодо журналістів». Зокрема, встановити, як зазначено в заяві про вчинення кримінального правопорушення, як так сталося, що нікому раніше невідомий Youtube канал, на якому будь-яка людина, вказавши пароль, могла публікувати все, що завгодно, після гучної спецоперації СБУ став популярний, і кількість його переглядів збільшилася?

«Виходить, саме СБУ сприяла розкрутці. А це вже «сприяння» у створенні терористичної організації... Тобто та сама стаття, за якою журналісти Дмитро Василець і Євген Тімонін засуджені до 9 років позбавлення волі», – уточнила адвокат на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як відомо, вироком Андрушівського районного суду Житомирської області журналісти Д.Василець і Є.Тімонін визнані винними, зокрема в тому, що надали «інше (технічне) сприяння діяльності терористичної організації» (ч.1 ст.258-3 КК). Як повідомляв «ЗіБ», цей вирок перегляне Апеляційний суд Житомирської області, про що свідчить звіт про автоматизований розподіл справи №296/3990/16-к.

Джерело: zib.com.ua
04.12.2017

Сьогодні
19 жовтня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація