МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Львівські журналісти виграли суд про оприлюднення декларацій співробітників СБУ

 

У середу, 6 грудня, Львівський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги СБУ і залишив в силі зобов’язання оприлюднити паперові декларації працівників спецслужби. Про це пише антикорупційне видання «Наші гроші. Львів».

Нагадаємо, що у травні цього року Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов журналістки сайту «Наші гроші. Львів» Юлії Костюк до Служби безпеки України у справі про відмову в наданні декларацій про доходи керівництва обласного управління СБУ.

Мова йшла про декларації начальника головного управління СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха та його заступників. У 2016 році СБУ відмовилася надати копії декларацій журналістам, мотивуючи це тим, що інформація про особовий склад, який займається оперативно-розшуковою, розвідувальною або контррозвідувальною діяльністю, відноситься до державної таємниці.

СБУ подала апеляційну скаргу на це рішення, яку, втім, суд залишив без задоволення. Відтак, СБУ буде зобов’язана надати «Наші гроші. Львів» копії декларацій своїх працівників.

Ольга Перехрест

Джерело: zaxid.net
06.12.2017

Сьогодні
19 жовтня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація