МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ГРД закликали не завантажувати суди запитами, що не передбачені законом

 

Громадська рада доброчесності не є юридичною особою, а тому не наділена правом запитувати та отримувати інформацію стосовно суддів від органів державної влади.

Таку відповідь надав голова Апеляційного суду Одеської області Григорій Колесніков на запит координатора ГРД.

Як зазначено у листі очільника установи, представник ГРД зажадав отримати відомості стосовно 15 суддів АСОО, щодо яких Вищою кваліфікаційною комісією суддів у жовтні 2017 року призначено проведення оцінювання на відповідність займаній посаді. Зокрема, «доброчесників» цікавилися усіма наявними копіям декларацій цих суддів, їхніми контактними та персональними даними, включаючи ідентифікаційний код.

Однак, як нагадав Г.Колесніков, запитувана інформація міститься у суддівських досьє, що формуються та зберігаються у ВККС. І закликав ГРД «не завантажувати суди запитами, виконання яких не передбачено чинним законодавством».

Він також відзначив, що правом запитувати та отримувати іншу інформацію стосовно суддів від органів державної влади (в тому числі копії документів та матеріалів, що містять інформацію з обмеженим доступом), ГРД не наділена, оскільки не є юридичною особою.

Джерело: zib.com.ua
11.01.2018

Сьогодні
15 грудня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація