МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Львівські журналісти через суд зобов’язали керівників франківського УСБУ оприлюднити декларації про доходи

 

Журналісти антикорупційного сайту “Наші гроші.Львів” у судовому процесі перемогли СБУ у справі паперових декларацій.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Юлія Костюк.

Управління роботи з особовим складом СБУ у відповідь на запит направило журналістам копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014, 2015 роки керівництва Управління СБ України в Івано-Франківській області, а саме: начальника управління полковника Дідуха П.О., першого заступника начальника управління полковника Цідила С.К., заступника начальника управління полковника Грошка Б.Б., заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю полковника Салюка О.П.

Таке рішення суду – прецедент, адже раніше Антикорупційна організація Центр протидії корупції подала до суду на Службу безпеки України через засекречення інформації з декларацій співробітників СБУ.

Посилаючись на положення українського законодавства про державну таємницю, Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 24 жовтня 2017 року залишив за особовим складом Служби безпеки України (СБУ) право не подавати декларації про доходи та майно до єдиного державного реєстру держслужбовців, як того вимагає нещодавно ухвалений закон “Про запобігання корупції”, пише dw.com.

Керівництво СБУ вважає декларації своїх працівників – державною таємницею, тому подає їх не до НАЗК, а у власну закриту систему, доступ до якої мають тільки в Службі.

КАНЮС ЮЛІЯ

Джерело: mi100.info
12.01.2018

Сьогодні
22 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація