МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Луценко пояснив, чому засекретили рішення Краматорського суду

 

Рішення суду засекречене через те, що продовжується багато справ по злочинному угрупованню Януковича

Про це генпрокурор розповів на засіданні комітету ВР з питань нацбезпеки, передає Depo.ua.

"Одночасно в Генпрокуратурі ще продовжується слідство по десятках справ ОЗУ Януковича, в різних його конфігураціях, по різних – зокрема, економічних – злочинах. В рішенні суду перераховуються сотні суб'єктів господарювання, через які Янукович проводив злочинну діяльність. Розсекречення цієї інформації дуже ускладнить проведення слідчої та оперативно-розшукової роботи, в тому числі й таємно", - пояснив Юрій Луценко.

"Ми отримали інформацію про загрозу життю тих осіб, які співпрацюють з нами при укладанні угоди і наданні інформації про злочинні методи організації Януковича", - розповів генпрокурор.

Луценко нагадав, що прізвище однієї людини, що співпрацює зі слідством, уже розкрили. "Як йому живеться зараз, знаючи, що проти нього – біглі, але все ще мільярдери?" – задав риторичне питання очільник ГПУ.

Луценко пообіцяв зробити все для захисту життя цього свідка.

Нагадаємо, 14 січня про те, що рішення засекретити вирок Краматорського суду про конфіскацію 1,5 мільярда доларів оточення Януковича було пов'язане передусім з інтересами слідства, заявив заступник генпрокурора Євген Єнін.

Джерело: www.depo.ua
17.01.2018

Сьогодні
22 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація