МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Громадянство Саакашвілі: суд дозволив Порошенку приховувати указ

 

Суд став на бік Адміністрації президента, котра відмовилася показувати відповідний указ.

Київський окружний адміністративний суд визнав, що Адміністрація президента мала право не показувати указ президента Петра Порошенка про припинення українського громадянства лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі.

Про це повідомляє проект "Доступ до правди".

Суд 16 січня відмовив правозахисникові Олександру Павліченку в задоволенні позову, вимогою котрого було відновити порушене право на інформацію з боку Адміністрації президента, яка відмовилася надати копію указу про позбавлення Саакашвілі громадянства.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Адміністрація президента відмовилася надати копію указу Петра Порошенка про припинення громадянства Михайла Саакашвілі, пославшись на її конфіденційність.

Олександр Павліченко, своєю чергою, вирішив оскаржити відмову Банкової в суді, вважаючи, що з документа можна було вилучити те, що вважалося власне конфіденційною інформацією, і надати його із заретушованою частиною.

Джерело: ua1.com.ua
17.01.2018

Сьогодні
22 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація