МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

С. Соболєв: президентський законопроект про Антикорупційний суд не відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії

 

Президентський законопроект про Вищий антикорупційний суд повністю не відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії. Про це в кулуарах парламенту заявив заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"За наполяганням адміністрації президента ми відкликали депутатський законопроект, де був мій підпис. Це документ повністю відповідав вимогам Венеціанської комісії, крім однієї - не був поданий главою держави. А президент замість того, щоб внести відповідний законопроект фактично вніс проект закону, який нічого спільного немає з рекомендаціями Венеціанської комісії. Тому маємо негативну реакцію міжнародної спільноти",- сказав парламентарій. 

С. Соболєв важає, що треба голосувати за включення цього законопроекту до порядку денного і негайно провалювати його ухвалення. Тоді у президента буде ще одна можливість внести той законопроект, який насамперед підтримає Венеціанська комісія. 

"Там мають з'явитися ключові пункти, які виключені з депутатського законопроекту. Це зокрема порядок підбору суддів, відсторонення будь-яких експертів з питань права, в тому числі міжнародного права, міжнародного кримінального права від можливості підбору кандидатів та питання відповідальності таких суддів. На цих питаннях наголошувала Венеціанська комісія, інші міжнародні організації, включаючи Світовий банк", - зазначив народний депутат.

Джерело: intvua.com
17.01.2018

Сьогодні
22 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація