МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Президент сказав, як поліпшити законопроект щодо Антикорупційного суду

 

Президент закликав міжнародних партнерів допомогти усунути недоліки законопроекту, але поважати при цьому суверенітет України.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Цього року ми запустимо створення суду, і мій законопроект вже розглядається у Верховній Раді. Після голосування в першому читанні буде час для удосконалення проекту з метою якомога ефективнішої роботи цієї інституції. Але також дотримуючись української Конституції, принципів українського суверенітету та законодавства», - сказав Глава держави під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Глава держави зауважив, що за кілька років було «з корінням вирубано» низку корупційних схем, які процвітали десятиліттями. За словами Петра Порошенка, вдалося прибрати багатомільярдну корупцію зі сфери газових відносин з Росією, а «Нафтогаз» із «чорної діри» перетворився на одну із найпрозоріших українських компаній.

«Платформа ProZorro оздоровила сектор державних закупівель, заощадивши десятки мільярдів бюджетних коштів. Система електронного відшкодування ПДВ, яку ми запустили минулого року, поклала край укоріненим та масштабним зловживанням у цій сфері», - зауважив Президент.

Глава держави також наголосив, що важливим запобіжником корупції стала політика децентралізації.

«На зміну безпосереднім контактам з чиновниками приходить розгалужена мережа центрів надання адміністративних послуг», - зазначив Президент.

За його словами, Україна впевнено тримає лідерські позиції щодо прогресу відкритості даних, демонструючи безпрецедентну прозорість.

«Все це могли зробити і до нас. Але це зробили ми», - зазначив Глава держави. Він подякував Уряду, Парламенту і своїй команді за досягнення.

«Ми й надалі будемо викорінювати саме підґрунтя корупції. І нам лише хотілося б, щоби такі зусилля зустрічали все ж таки належну оцінку української та світової громадськості і надихали кожного з нас», - зазначив Глава держави.

Читайте також: Порошенко назвав пріоритети 2018 року. Серед них - Антикорупційний суд

Джерело: www.ukrinform.ua
18.01.2018

Сьогодні
22 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація