МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ОАСК просять скасувати держреєстрацію Верховного Суду

 

Сьогодні Окружний адміністративний суд м.Києва розпочне розгляд справи про визнання протиправним наказу про призначення т.в.о.керівника апарату Верховного Суду та рішення про державну реєстрацію ВС.

У розпорядженні «ЗіБ» опинився позов до Державної судової адміністрації; відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації; заступника начальника відділу-державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації Валентини Гордієнко про визнання протиправним наказу ДСАУ про призначення Віктора Капустинського тимчасово виконуючим обов'язки керівника апарату Верховного Суду та рішення про державну реєстрацію ВС.

Позивач просить суд, зокрема:

1) визнати протиправним та скасувати наказ ДСАУ;

2) визнати протиправним та скасувати рішення заступника начальника відділу-державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації В.Гордієнко про державну реєстрацію ВС;

3) визнати протиправними дії заступника начальника щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису від 9.11.2017 про держреєстрацію ВС, а також скасувати цей запис.

Так, ухвалою ОАСК від 11.12.2017 провадження в адміністративній справі №826/16009/17 було відкрито.

Дослідивши подані позивачем докази, суд завершив підготовче провадження у справі та призначив її до розгляду в судовому засіданні 22 січня.

Ознайомитися з текстом позову можна тут.

Нагадаємо: КС продовжує розгляд справи щодо порядку утворення нового Верховного Суду та процедури ліквідації Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів.

Джерело: zib.com.ua
22.01.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація