МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Визначна подія у Тернополі – суд став на сторону добровольців

 

18 січня  для Тернопільських добровольців сталася визначна подія. Тернопільський міськрайонний суд задовільнив позов Добровольця про визнання юридичного факту його участі в бойових діях та виніс відповідне рішення іменем України. Про це в мережі Фейсбук пише Катерина Бойко.
За її словами, майже півроку тривав розгляд цієї непростої справи. Подавши в кінці серпня 2017 року позовну заяву, добровольці насправді не розрахували 100% на задоволення їхніх вимог, адже це перший поданий ними позов про визнання державою Добровольця на Тернопільщині.

  • Ми надзвичайно вдячні всім хто допомагав нам у цій непростій справі! Вдячні хлопцям, які ходили з нами на кожне судове засідання та підтримували нас! Вдячні Головному територіальному управлінню юстиції в Тернопільській області та його керівнику Кольцову Е.С. та юристам, які нам допомагали, надаючи юридичні консультації з питань, які в нас виникали в ході розгляду справи!
    Вдячні журналістам за висвітлення цього питання у змі!
    Вдячні судді Ромазану В.В. за його виважену позицію та справедливе рішення!
    Вдячні усім вам за підтримку та віру в успіх нашої справи! Перший крок зроблено, маємо першу перемогу. Попереду нас чекає ще боротьба за визнання хлопців, але ми до неї готові, – пише Катерина Бойко.

Джерело: poglyad.te.ua
22.01.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація