МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Євросоюзі назвали Антикорупційний суд "критичним питанням" для України

 

У Євросоюзі серед найбільш важливих завдань для прогресу реформ в Україні сьогодні називають створення Антикорупційного суду.

Про це заявив керівник групи підтримки України в Єврокомісії Петер Вагнер на міжнародному круглому столі «Україна: перспективи на 2018 рік» у понеділок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Якщо говорити, що очікують від України за межами самої держави, то тут йдеться про кілька пунктів. На даний момент критично важливим є створення вищого Антикорупційного суду», - зазначив представник Єврокомісії.

Він позитивно оцінив останні ініціативи та зусилля Президента України щодо просування відповідного закону про антикорупційний суд.

«Другим важливим питанням, можливо більш технічним, є імплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС задля забезпечення зростання економіки. Це дуже важливо перед виборами, щоб люди відчули переваги від проведення реформ», - зауважив Вагнер.

У зв'язку з цим він висловив сподівання, що проект ухваленого у першому читанні законодавства, яке може нівелювати роботу систему державних закупівель ProZorro, остаточно не буде ухвалено.

Окрім цього, наголосив представник Єврокомісії, для ЄС є дуже важливим індикатором, щоб програма співробітництва України з МВФ тривала.

«І антикорупційний суд є важливим питанням щодо цієї програми», - зауважив Вагнер.

Він нагадав, що відновлення програми співпраці України з МВФ є передумовою для продовження макрофінансової допомоги Києву з боку ЄС.

Вагнер також зазначив, що міжнародне співтовариство вітало б і позитивно оцінило завершення в Україні до 2019 року електоральної реформи.

Читайте також: Порошенко обговорив із Юнкером створення Антикорупційного суду

Джерело: www.ukrinform.ua
22.01.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація