МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Влада Нью-Йорка подала позов до суду на нафтові компанії через глобальне потепління

 

Джерело

У Нью-Йорку подають позов до суду на нефтяні фірми за глобальне потепління, передає Ukr.Media. Така информацимя з'явилася на сайті місцевої мерії.

Нью-йоркська влада звернулися до суду проти декількох нафтових компаній. Від них уряд вимагає виплатити величезну матеріальну компенсацію за нанесення шкоди навколишньому середовищу. Як повідомляється, Нью-Йорк має намір домогтися від керівництва фірм грошового відшкодування, що він витратить на захист населення від різких змін клімату. Мова йде про витратах, понесених містом через погіршення екології, а також засоби, пригодящихся протягом століття.

Влада американського мегаполісу повідомляють, що вони вимагають грошей для проведення програм для підготовки Нью-Йорка до глобального потепління. Чиновники мають намір зміцнити берегову лінію на випадок ураганів і підвищення рівня Світового океану. Також матеріальні ресурси необхідні для проведення заходів з підготовки жителів до жаркої погоди.

Джерело: zrada.today
24.01.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація