МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Вища рада правосуддя реагує на дії суддів, які дискредитують авторитет судової влади

 

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарне провадження стосовно судді  Кіровського районного суду міста Кіровограда Галагана  та судді Солом’янського районного суду міста Києва Бобровника.

Як повідомляють у ВРП, дичциплінарна палата дослідила протоколи оглядів відеозаписів, здобутих у результаті проведення негласних слідчих дій стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Бобровника О.В., що були оприлюднені у ЗМІ,  з яких вбачається, що суддя Бобровник вживає спиртні напої на робочому місті, безпідставно відкладає розгляд призначених справ, у не передбачений процесуальним законом спосіб вирішує питання, пов’язані зі здійсненням ним судочинства.

Також досліджено відеозаписи, що надійшли від Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, щодо інциденту, що стався в місті Кропивницькому за участю судді Галагана, а також матеріали справи про адміністративне правопорушення стосовно Галагана О.В. за частиною першою статті 130, статтею 185, статтею 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них вбачається, що суддя Галаган відмовлявся від проходження огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння, не виконував законних вимог працівників поліції, самовільно залишив місце, де його зупинили працівники поліції, до закінчення оформлення матеріалів у справі про адміністративні правопорушення.

Тому за вказаними фактами було прийнято рішення про притягнення судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Галагана до дисциплінарної відповідальності та внесення подання про його тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя на три місяці з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної шкоди суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань суддівської етики з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Джерело: ukrainepravo.com
26.01.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація