МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Україні найбільш корумпованими державними органами є суди – опитування

 

За результатами опитування, 36% респондентів вважають, що рівень корупції знизився за останній рік, в той час у 2016 році таких було 47%. Про це йдеться в результатах опитування Американської торгівельної палати в Україні, передає УНН.

НАБУ, на думку більшості опитуваних, є антикорупційним чемпіоном у 2017 році. Половина респондентів вважає запуск е-декларацій найбільшим успіхом в антикорупційній боротьбі за останній рік.

Крім того, 76% опитаних представників бізнес-спільноти не вважають за необхідне вдаватися до корупції, аби мати більше шансів на успіх в Україні.

Також представникам бізнесу біло запропоновано обрати, що на їх думку є ключовим кроком, який Україна має зробити для досягнення прогресу у боротьбі з корупцією. Більше половини опитуваних таким кроком обрали створення Антикорупційного суду.

За результатами досліджень, 71% опитуваних вважають, що найбільш корумпованими державними органами є суди, 54% вважають, що це податкові та митні органи, та 34% - місцеві органи влади.

Результати опитування за останні 4 роки показують, що у 2017 році 96% респондентів відповіли, що корупція є широко поширеним явищем в Україні. Для порівняння, цей показник у 2016 склав 97%, у 2015 – 98%, у 2014 – 99%.

В опитуванні взяли участь 184 респонденти, з яких 80% є представниками міжнародних компаній.

Дмитро Кропивницький

Джерело: www.unn.com.ua
29.01.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація