МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВААС тепер у Telegram!

 

Відтепер найсвіжіші новини суду, ексклюзивні статті та огляди, а також фото- та відеозвіти усіх подій і заходів, якi відбуваються у ВААС, можна читати прямо в месенджері вашого смартфона.

Супершвидкий та зручний месенджер Telegram стане новим засобом спілкування з читачами наших новин.

Ми долучились до цього формату комунікації, адже у Telegram передбачений інструмент спілкування у вигляді публічних каналів, у кожному з яких публікації не об'єднуються в єдину стрічку і ранжуються не по залученості користувачів, а за часом. Тобто новина не «губиться» серед інших, а Ви легко зможете її знайти, зайшовши на наш канал.

Крім того, саме публічні канали ставлять читачів та авторів публікацій на один рівень спілкування, оскільки новини в них виглядають так само, як і обмін особистими повідомленнями, а також цей засіб дозволяє користувачам споживати контент у зручному форматі окремого діалогу.

Долучайтесь до нашого каналу за посиланням (https://t.me/Info_VAAS), чи зчитавши QR-код із зображення, і отримуйте більше корисної інформації.

ВААС завжди працює для Вас!

Джерело: Прес-служба ВААС
02.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація