МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Постановою Касаційного адміністративного суду підтверджено рішення ВРП щодо відмови у внесенні подання Президентові України про призначення Білика О.В. на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва

 

У Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду 1 лютого 2018 року розглянуто справу за позовом Білика Олександра Володимировича до Вищої ради правосуддя про визнання незаконним та скасування рішення «Про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення Білика О.В. на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва» від 5 вересня 2017 року № 2620/0/15-17.

Постановою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 1 лютого 2018 року у задоволенні позовної заяви Білика О.В. відмовлено.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя рішенням від 5 вересня 2017 року № 2620/0/15-17 відмовила у внесенні подання Президентові України про призначення Білика О.В. на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва.

Підставою ухвалення такого рішення стали встановлені обставини, що негативно характеризують суддю Білика О.В., вказують на недотримання ним високих стандартів поведінки судді з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Вища рада правосуддя дійшла висновку, що такі обставини викликають обґрунтований сумнів щодо відповідності Білика О.В. критерію доброчесності та професійної етики та можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади.

Джерело: www.vru.gov.ua
02.02.2018

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація