МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

До ВРП надійшло повідомлення про втручання у діяльність судді Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Н.О.

 

В.о. голови Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Наталія Олександрівна повідомила, що під час розгляду цивільної справи про позбавлення батьківських прав представник позивача зазначила, що відповідач за місцем свого проживання розповідає мешканцям села про прийняття рішення у справі на його користь, оскільки він знайомий із помічником судді, який нібито вже підготував вказане рішення. Зі слів адвоката, цю інформацію вона отримала від родичів позивача.  

Відповідно до розподілу обов’язків між помічниками суддів у Березанському районному суді Миколаївської області помічник судді не складає проектів рішень у цивільних справах, вказівки щодо виконання такої роботи суддею помічнику не надавалися.

На підставі викладеного в.о. голови Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Н.О. вважає за необхідне звернутися до ВРП з повідомленням про втручання у її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

Джерело: court.gov.ua
02.02.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація